DIETETYK

mgr Michalina Handzlik

Jestem dyplomowanym dietetykiem. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, a swoje doświadczenie zyskałam dzięki praktykom dietetycznym w trakcie trwania studiów, w pracy jako asystentka dietetyka oraz dzięki swoim indywidualnym współpracom z pacjentami. Dodatkowo swoją wiedzę na bieżąco pogłębiam dzięki kursom oraz konferencjom, w których aktywnie biorę udział, a także przeglądając najnowsze artykuły oraz badania naukowe.

 

Na co dzień współpracuję głównie z kobietami oraz ich hormonami – za pomocą odpowiednio dobranej diety staram się w naturalny sposób pomóc z zaburzeniami hormonalnymi. Prowadzę kobiety zmagające się m.in. z insulinoopornością, PCOS, endometriozą, niedoczynnością tarczycy, Hashimoto, zaburzeniami miesiączkowania, trądzikiem czy nadwagą. Bardzo chętnie pomogę również tym Paniom, które chciałyby świadomie przygotować swój organizm do ciąży (prowadzę również Pary).

 

Prywatnie uwielbiam podróże (szczególnie te organizowane na własną rękę – bez walizek, za to z wielkim plecakiem i głową otwartą na nowe przygody), dobre włoskie jedzenie oraz jogę.