.specjaliści

WMC to ludzie wykonujący swoją pracę szczerze i z pasją. Łączy nas zamiłowanie do pomocy innym oraz ogromna ciekawość do świata medycyny. Budujemy relacje lekarz-pacjent na wzajemnym szacunku i dbamy o to, by świadczenie usług było zawsze na najwyższym poziomie. Zaufanie pacjenta jest dla nas najlepszą motywacją do nieustannego rozwoju zawodowego. Lubimy swoja pracę – poznajcie nas!

Piotr Lepka

położnik/ginekolog/ginekolog onkolog

lekarz

Piotr Lepka

POŁOŻNICTWO I GINEKOLOGIA, GINEKOLOGIA ONKOLOGICZNA, GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

Specjalista z położnictwa i ginekologii oraz ginekologii onkologicznej. Starszy asystent Oddziału Ginekologii Onkologicznej Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu oraz asystent Katedry Onkologii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej oraz Europejskiej Rady Ginekologii Onkologicznej. Specjalizuje się w leczeniu laparoskopowym nowotworów ginekologicznych oraz cytoredukcyjnych zabiegach raka jajnika. Swoje doświadczenia zdobywał na międzynarodowych stypendiach między innymi w Oslo University Hospital oraz European Institute of Oncology w Mediolanie.

Michał Karcz

położnik/ginekolog

lekarz

Michał Karcz

POŁOŻNICTWO I GINEKOLOGIA

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, który ukończyłem w 2018 r. z wyróżnieniem. Staż podyplomowy odbyłem 4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ. Obecnie realizuję program specjalizacji z ginekologii i położnictwa w Powiatowym Zespole Szpitali w Oleśnicy.
W pracy kieruję się przede wszystkim empatią oraz holistycznym podejściem do Pacjentki. Zależy mi na tworzeniu partnerskich relacji w procesie leczenia, czy prowadzenia ciąży. Dużą uwagę przykładam do tego, by Pacjentki czuły się komfortowo w trakcie konsultacji oraz badania. W trosce o zapewnienie najwyższej jakości usługi i świadczenia, w praktyce zawodowej kieruję się rekomendacjami, zarówno krajowych, jaki i międzynarodowych towarzystw naukowych.
Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach, konferencjach i kongresach. Rozwijam swoją wiedzę w zakresie nowoczesnego położnictwa, diagnostyki ultrasonograficznej, jak i nowych technik zabiegowych i operacyjnych. Zdobytą wiedzę wykorzystuję w praktyce ambulatoryjnej, a także podczas pracy w szpitalu, wykonując zabiegi histeroskopowe, laparoskopowe, przezbrzuszne i pochwowe.

Partycja Barton

położnik/ginekolog

lekarz

Partycja Barton

POŁOŻNICTWO I GINEKOLOGIA

Ukończyłam Wydział Lekarski Śląskiego Uniwersytetu w Katowicach. W 2019 roku rozpoczęłam specjalizację z Ginekologii i Położnictwa w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu. W praktyce ambulatoryjnej zajmuje się problemami ginekologicznymi, poradnictwem antykoncepcyjnym oraz prowadzeniem pacjentek w ciąży. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe poprzez uczestnictwo w kursach i zjazdach, a także podczas dyżurów medycznych w szpitalu we Wrocławiu i Oleśnicy.

Patrycja Jackowska

laryngolog

lekarz

Patrycja Jackowska

LARYNGOLOGIA

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Staż podyplomowy odbyłam w 4. Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką przy ul. Weigla we Wrocławiu. Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z otorynolaryngologii, na co dzień pracuję na Oddziale Otolaryngologii z Pododdziałem Laryngologii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu.

Paulina Hołojda

położnik/ginekolog

lekarz

Paulina Hołojda

POŁOŻNICTWO I GINEKOLOGIA

Jako kobieta mam świadomość jak ważne jest dla Was zdrowe ciało.
Jako matka wiem, że ciąża to okres szczególny i wyjątkowy, pełen trosk i obaw.
Dlatego oddaję 120% siebie w zapewnieniu bezpieczeństwa Tobie i Twojemu Dziecku.
O mojej pracy? Krótko: ogromna pasja.
W szpitalu oraz gabinecie kieruje się wiedzą opartą na rekomendacjach polskich oraz zagranicznych towarzystw naukowych, a także doświadczeniem zdobytym na oddziałowych korytarzach.
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu ukończyłam z wyróżnieniem w roku 2017.
Staż podyplomowy odbyłam w Dolnośląskim Centrum Onkologii.
Obecnie szkolenie specjalizacyjne realizuje w szpitalu w Oleśnicy.
Aktywnie uczestniczę w szkoleniach i kursach, zarówno polskich jak i zagranicznych organizatorów. Z chęcią pozyskuję nową wiedzę, po to, aby zapewnić Wam usługi na najwyższym poziomie.
Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, kierując się empatią oraz zrozumieniem. Niezwykle ważne jest dla mnie, aby po wejściu do gabinetu kobieta poczuła swobodę i komfort, a po wyjściu z niego pełną satysfakcję i świadomość uzyskania informacji.
Dodatkowo jestem współzałożycielką bloga: www.babkibabkom.pl, na którym poruszamy problemy i tematy spotykane przede wszystkim wśród ciężarnych. Współprowadzę również stronę fb oddziału położniczo-ginekologicznego w Oleśnicy.
Wszystko po to, aby niemedycznie przemycać Wam medyczną wiedzę.

Katarzyna Kasperek-Mosoń

LARYNGOLOG

lekarz

Katarzyna Kasperek-Mosoń

LARYNGOLOGIA

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Odbywam szkolenie specjalizacyjne z otorynolaryngologii na Klinicznym Oddziale Otolaryngologicznym w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką we Wrocławiu.
Moje zainteresowania z zakresu laryngologii obejmują choroby nosa, zatok, gardła, krtani, uszu oraz ślinianek. Swoją wiedzę pogłębiam na krajowych i międzynarodowych szkoleniach z zakresu otorynolaryngologii oraz chirurgii głowy i szyi.
Dodatkowo specjalizuję się w ultrasonografii szyi.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.
Konsultacje w języku polskim oraz angielskim.

Kacper Janiszewski

specjalista chirurgii ogólnej

lekarz

Kacper Janiszewski

CHIRURGIA OGÓLNA

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Specjalista chirurgii ogólnej. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Specjalizację uzyskał w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Klinice Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej. Uczestnik licznych konferencji i kongresów w Polsce i za granicą. Ukończył staże podyplomowe m.in. we Francji (Strasburg), Słowenii (Lubljana), Hong Kongu oraz USA(Houston Methodist Hospital). Specjalizuje się w diagnostyce chorób jamy brzusznej, naczyń żylnych oraz przepuklin brzusznych, jak ich leczeniu metodami minimalnie inwazyjnymi i klasycznymi.

Wojciech Wacławowicz

lekarz

dr n. med.

Wojciech Wacławowicz

CHIRURGIA PLASTYCZNA

Praktyka zawodową od 1986 do 2002 roku na Oddziale Chirurgii Dziecięcej Uniwersytetu Wrocławskiego.
Od 2005 roku praca na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Szpitala Kolejowego we Wrocławiu.
W roku 2006 objęcie funkcji ordynatora oddziału Chirurgii Plastycznej szpitala EMC, a następnie Szpitala Orthos w Komorowicach.
Obrona tytułu dr n. med. w 2000 roku, II stopnia z chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w 2004 roku.

Anna Janiszewska

KOSMETOLOG

magister

Anna Janiszewska

KOSMETOLOGIA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie uzyskała tytuł magistra kosmetologii. W zawodzie pracuje już ponad 10 lat. Kosmetologia jest jej pasją, wciąż podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności, uczestnicząc w wielu szkoleniach z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej oraz masaży relaksacyjnych. W pracy najważniejsze są dla niej atmosfera, profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie pacjenta z osiągniętych rezultatów. Współtworzyła sieć pięciogwiazdkowych SPA hotelowych w Polsce, stąd ma duże doświadczenie w zabiegach relaksacyjnych, które wykorzystuje w zabiegach pielęgnacyjnych i nieustannie podnosi, uczestnicząc w kursach masaży.

Halyna Drach

położnik/ginekolog

lekarz

Halyna Drach

POŁOŻNICTWO I GINEKOLOGIA

Łukasz Trembecki

ONKOLOG-RADIOTERAPEUTA

lekarz

Łukasz Trembecki

ONKOLOGIA-RADIOTERAPIA

Od 2008 roku asystent w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu w Zakładzie Teleradioterapii.
Specjalizuje się w obszarze neuroonkologii (glejaki mózgu, oponiaki, gruczolaki przysadki, guzy kąta mostowo-móżdżkowego).Wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu, leczeniu i kontroli pacjentów z innymi typami nowotworów złośliwych, w tym najczęściej występujących w naszej populacji, jak rak piersi, rak gruczołu krokowego, rak płuca, nowotwory przewodu pokarmowego, chłoniaki, nowotwory regionu głowy i szyi, czerniak skóry, mięsaki tkanek miękkich

Martyna Pańczyk

fizjoterapeuta

magister

Martyna Pańczyk

FIZJOTERAPEUTA

Magister fizjoterapii, absolwentka studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od 2008 r. pracuje z pacjentami, rozwiązując ich problemy zdrowotne dzięki technikom terapii manualnej.
Specjalizuję się w fizjoterapii uroginekologicznej, ukończyła szkolenie Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz obniżeniu narządów miednicy mniejszej akredytowane przez Polskie Towarzystwo Uro-Gginekologiczne (PTUG).

Bartosz Radojewski

ORTOPEDA

lekarz

Bartosz Radojewski

ORTOPEDIA I TRAUMATOLOGIA NARZĄDU RUCHU

Specjalista Ortopeda Traumatolog, członek Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Absolwent Wydziału Lekarskiego oraz Wydziału Fizjoterapii Akademii Medycznej we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu).
Zastępca ordynatora Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Dolnośląskim Centrum Rehabilitacji w Kamiennej Górze, gdzie zajmuje się leczeniem zachowawczym i operacyjnym schorzeń narządu ruchu. Specjalizuje się zabiegach artroskopowych stawu kolanowego oraz stawu barkowego. Uczestnik licznych kursów i sympozjów zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej. Certyfikowany ultrasonografista narządu ruchu i stawów.