.specjaliści

WMC to ludzie wykonujący swoją pracę szczerze i z pasją. Łączy nas zamiłowanie do pomocy innym oraz ogromna ciekawość do świata medycyny. Budujemy relacje lekarz-pacjent na wzajemnym szacunku i dbamy o to, by świadczenie usług było zawsze na najwyższym poziomie. Zaufanie pacjenta jest dla nas najlepszą motywacją do nieustannego rozwoju zawodowego. Lubimy swoja pracę – poznajcie nas!

Magdalena Liszewska-Kapłon

położnik/ginekolog/ginekolog onkolog

lekarz

Magdalena Liszewska-Kapłon

Położnictwo i Ginekologia

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa. Na co dzień pracuję w I Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa przy ulicy Chałubińskiego, gdzie łączę codzienną pracę w oddziałach klinicznych z prowadzeniem zajęć ze studentami. Szczególnym zainteresowaniem obejmuję zagadnienia dotyczące ginekologii wieku dziecięcego i młodzieńczego oraz perinatologię.

Bardzo duży nacisk kładę na stały rozwój na krajowych i międzynarodowych konferencjach ginekologiczno-położniczych. W trakcie wizyt kieruję się najnowszymi światowymi i krajowymi rekomendacjami z zakresu ginekologii i położnictwa.

Jestem członkiem kilku międzynarodowych towarzystw naukowych : Członkostwo w Polskim Towarzystwie Ginekologów i Położników, Międzynarodowym Stowarzyszeniu Endokrynologii Ginekologicznej (ISGE), Międzynarodowym Towarzystwie Ultrasonografii w Ginekologii i Położnictwie (ISUOG) oraz Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE).

Posiadam Certyfikat podstawowego i zaawansowanego kursu kolposkopowego Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patologii Szyjki Macicy oraz Certyfikat podstawowy Sekcji USG PTG w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w Położnictwie i Ginekologii.

Piotr Lepka

położnik/ginekolog/ginekolog onkolog

lekarz

Piotr Lepka

POŁOŻNICTWO I GINEKOLOGIA, GINEKOLOGIA ONKOLOGICZNA, GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

Specjalista z położnictwa i ginekologii oraz ginekologii onkologicznej. Starszy asystent Oddziału Ginekologii Onkologicznej Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu oraz asystent Katedry Onkologii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej oraz Europejskiej Rady Ginekologii Onkologicznej. Specjalizuje się w leczeniu laparoskopowym nowotworów ginekologicznych oraz cytoredukcyjnych zabiegach raka jajnika. Swoje doświadczenia zdobywał na międzynarodowych stypendiach między innymi w Oslo University Hospital oraz European Institute of Oncology w Mediolanie.

Kacper Janiszewski

specjalista chirurgii ogólnej

lekarz

Kacper Janiszewski

CHIRURGIA OGÓLNA

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Specjalista chirurgii ogólnej. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Specjalizację uzyskał w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Klinice Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej. Uczestnik licznych konferencji i kongresów w Polsce i za granicą. Ukończył staże podyplomowe m.in. we Francji (Strasburg), Słowenii (Lubljana), Hong Kongu oraz USA(Houston Methodist Hospital). Specjalizuje się w diagnostyce chorób jamy brzusznej, naczyń żylnych oraz przepuklin brzusznych, jak ich leczeniu metodami minimalnie inwazyjnymi i klasycznymi.

Łukasz Dołowy

UROLOG

dr n. med.

Łukasz Dołowy

UROLOGIA

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu). W latach 2010-2016 asystent w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Od 2016 roku specjalista urolog z tytułem Fellow of the European Board of Urology. Asystent Oddziału Urologii Dolnośląskiego Centrum Onkologii od 2017 roku. Uczestnik licznych konferencji naukowych i szkoleń o zasięgu krajowym oraz zagranicznym.

Anna Janiszewska

KOSMETOLOG

magister

Anna Janiszewska

KOSMETOLOGIA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie uzyskała tytuł magistra kosmetologii. W zawodzie pracuje już ponad 10 lat. Kosmetologia jest jej pasją, wciąż podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności, uczestnicząc w wielu szkoleniach z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej oraz masaży relaksacyjnych. W pracy najważniejsze są dla niej atmosfera, profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie pacjenta z osiągniętych rezultatów. Współtworzyła sieć pięciogwiazdkowych SPA hotelowych w Polsce, stąd ma duże doświadczenie w zabiegach relaksacyjnych, które wykorzystuje w zabiegach pielęgnacyjnych i nieustannie podnosi, uczestnicząc w kursach masaży.

Wiktor Czyżak

specjalista chirurgii plastycznej

lekarz

Wiktor Czyżak

CHIRURGIA PLASTYCZNA

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Asystent na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Oparzeń, gdzie zajmuje się leczeniem oparzeń oraz chirurgią rekonstrukcyjną. Doskonali się w czołowych klinikach chirurgii plastycznej, między innymi w Polanicy Zdrój, Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Łodzi czy Wrocławiu. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Specjalizuje się nowoczesnym leczeniu migren przy pomocy toksyny botulinowej.

Łukasz Trembecki

ONKOLOG-RADIOTERAPEUTA

lekarz

Łukasz Trembecki

ONKOLOGIA-RADIOTERAPIA

Od 2008 roku asystent w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu w Zakładzie Teleradioterapii.
Specjalizuje się w obszarze neuroonkologii (glejaki mózgu, oponiaki, gruczolaki przysadki, guzy kąta mostowo-móżdżkowego).Wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu, leczeniu i kontroli pacjentów z innymi typami nowotworów złośliwych, w tym najczęściej występujących w naszej populacji, jak rak piersi, rak gruczołu krokowego, rak płuca, nowotwory przewodu pokarmowego, chłoniaki, nowotwory regionu głowy i szyi, czerniak skóry, mięsaki tkanek miękkich

Bartosz Radojewski

ORTOPEDA

lekarz

Bartosz Radojewski

ORTOPEDIA I TRAUMATOLOGIA NARZĄDU RUCHU

Specjalista Ortopeda Traumatolog, członek Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Absolwent Wydziału Lekarskiego oraz Wydziału Fizjoterapii Akademii Medycznej we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu).
Zastępca ordynatora Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Dolnośląskim Centrum Rehabilitacji w Kamiennej Górze, gdzie zajmuje się leczeniem zachowawczym i operacyjnym schorzeń narządu ruchu. Specjalizuje się zabiegach artroskopowych stawu kolanowego oraz stawu barkowego. Uczestnik licznych kursów i sympozjów zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej. Certyfikowany ultrasonografista narządu ruchu i stawów.

Paweł Chudoba

specjalista chirurgii naczyniowej

dr n. med.

Paweł Chudoba

CHIRURGIA OGÓLNA, CHIRURGIA NACZYNIOWA, TRANSPLANTOLOGIA

Ordynator Klinicznego Oddziału Chirurgii Transplantacyjnej 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ we Wrocławiu.