ginekologia/położnictwo

lek. Karol Puławski

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W trakcie studiów odbyłem staże zagraniczne w Universitätsklinikum Carl Gustav Carus w Dreźnie oraz w Städtisches Klinikum w Görlitz. Staż podyplomowy zrealizowałem w 4. Wojskowym Szpitalu Kliniczym z Polikliniką SP ZOZ we Wrocławiu.

Aktualnie pracuję w Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Powiatowym Zespole Szpitali w Oleśnicy, gdzie realizuję program specjalizacji z zakresu ginekologii i położnictwa.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz certyfikowanym kolposkopistą Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patologii Szyjki Macicy.
Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w licznych konferencjach oraz kursach, by na co dzień wykorzystywać aktualną wiedzę i zapewniać konsultacje zgodnie z najnowszymi wytycznymi.

W pracy najważniejszy dla mnie jest kontakt interpersonalny i zrozumienie procesu diagnostyczno-terapeutycznego przez pacjentkę, by mogła świadomie uczestniczyć w jego przebiegu. Szczególny nacisk kładę na to, by wizyta przebiegała z poszanowaniem intymności oraz w komfortowej atmosferze. Nadrzędnym celem moich konsultacji jest zdrowie pacjentki i jej zadowolenie z wizyty.

lekarz Karol Puławski