ginekologia/położnictwo

lek. Anastasiia Zieiniieva

W 2017 roku ukończyłam studia lekarskie na Charkowskim Narodowym Uniwersytecie Medycznym. Następnie kontynuowałam edukację, podejmując szkolenie podyplomowe specjalizacyjne z położnictwa i ginekologii w Charkowskiej Akademii Medycznej Kształcenia Podyplomowego oraz w Centrum Opieki Perinatalnej miasta Charkowa. Studia te ukończyłam w 2020 roku, uzyskując dyplom specjalisty ginekologa – położnika według ukraińskich standardów.

 

W 2020 roku zostałam zatrudniona jako położnik-ginekolog w Centrum Opieki Perinatalnej miasta Charkowa. Pracowałam tam do początku konfliktu zbrojnego.

 

Od marca 2023 roku posiadam warunkowe prawo wykonywania zawodu lekarza na terenie Polski, co uprawnia mnie do udzielania świadczeń medycznych.

 

Posiadam doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń ginekologicznych oraz w zakresie patologii ciąży, w tym w przeprowadzaniu badań USG. Moje zainteresowania naukowe koncentrują się na patologii szyjki macicy, problemach z przedwczesnym porodem, niepłodności kobiecej oraz zaburzeniach cyklu miesiączkowego.

 

Dodatkowo, w mojej praktyce wykonuję ambulatoryjnie drobne zabiegi ginekologiczne. Stawiam na ciągły rozwój – na bieżąco poszerzam swoją wiedzę i umiejętności praktyczne, by zapewnić najwyższy standard opieki moim pacjentkom.