ginekologia/położnictwo

lek. Paulina Hołojda

Jako kobieta mam świadomość jak ważne jest dla Was zdrowe ciało. Jako matka wiem, że ciąża to okres szczególny i wyjątkowy, pełen trosk i obaw. Dlatego oddaję 120% siebie w zapewnieniu bezpieczeństwa Tobie i Twojemu Dziecku. O mojej pracy? Krótko: ogromna pasja. W szpitalu oraz gabinecie kieruje się wiedzą opartą na rekomendacjach polskich oraz zagranicznych towarzystw naukowych, a także doświadczeniem zdobytym na oddziałowych korytarzach.


Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu ukończyłam z wyróżnieniem w roku 2017. Staż podyplomowy odbyłam w Dolnośląskim Centrum Onkologii. Obecnie szkolenie specjalizacyjne realizuje w szpitalu w Oleśnicy. Aktywnie uczestniczę w szkoleniach i kursach, zarówno polskich jak i zagranicznych organizatorów. Z chęcią pozyskuję nową wiedzę, po to, aby zapewnić Wam usługi na najwyższym poziomie.


Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, kierując się empatią oraz zrozumieniem. Niezwykle ważne jest dla mnie, aby po wejściu do gabinetu kobieta poczuła swobodę i komfort, a po wyjściu z niego pełną satysfakcję i świadomość uzyskania informacji.


Dodatkowo jestem współzałożycielką bloga, na którym poruszamy problemy i tematy spotykane przede wszystkim wśród ciężarnych. Współprowadzę również stronę fb oddziału położniczo-ginekologicznego w Oleśnicy. Wszystko po to, aby niemedycznie przemycać Wam medyczną wiedzę.

lekarz